Карикатурист №1 у нас – Христо Комарницки, направи лаконичен коментар за добилия популярност български сериен филм „Войната на буквите“. Лентата върви по телевизията-майка й е харесвана от масите. Това е накарало Комарницки да я „погледа за 2-3 минути“, което му е било достатъчно да изкаже следното мнение:Снощи инцидентно погледах две-три минути от бозата, с която пост-комунистическата култ-номенклатура пълни главите на клетите българи….
Източник: novinite.bg
